Mycie budynków mieszkalnych z podnośnika koszowego

Mycie budynków mieszkalnych z podnośnika koszowego

W przestrzeniach polskich miast od kilkudziesięciu lat, szarzyzna blokowisk nabiera kolorytu. Bloki są systematycznie docieplane zyskując oprócz oczywistych korzyści w postaci mniejszych strat ciepła również nowy atrakcyjny wizualnie wygląd. Osiedla stają się kolorowe, barwy świeżo położonych tynków są intensywne, świetnie współgrają z zielenią okolicznych drzew i krzewów. 

Niestety wraz z upływem lat kolor pokryty warstwą kurzu, czy szczególnie w przypadku północnych ścian także zielonym nalotem traci swój pierwotny urok. Ściany bloków wyglądają mało estetycznie, pokryte kurzem i glonami znów nie wyglądają zbyt ciekawie, ale na szczęście istnieje na to wypróbowany sposób. Myjka ciśnieniowa o odpowiedniej mocy, zastosowanie odpowiednich środków czyszczących przyjaznych środowisku, takie połączenie może przywrócić ścianę do pierwotnego stanu. Nasze podnośniki koszowe dość często biorą udział w akcji mycia i zabezpieczania elewacji. Wyspecjalizowane firmy posiadające stosowne urządzenia i technologie czyszczące, oraz ogromne doświadczenie w tego typu pracach współpracują z nami korzystając z naszych podnośników koszowych. W ten sposób w szybki i bezpieczny sposób docierają z myjką w każdy, nawet najtrudniej dostępny punkt. Nawet sama czysta woda podana pod dużym ciśnieniem jest w stanie wypłukać brud z zagłębień tynku. Do trudniejszych plam i zabrudzeń można używać wody podgrzanej, detergentów, sody czy chloru. Dobra firma myjąca plus profesjonalny nowoczesny podnośnik, co ważne ze sprawnym, szybkim operatorem i sukces gwarantowany, znów budynki wyglądają jak nowe. 


<< POWRÓT

Aktualności

Poczytaj więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda