Naprawa ściany - praca na wysokości z podnośnika

Naprawa ściany - praca na wysokości z podnośnika

Podnośnik koszowy o wysokości roboczej 30 m wynajęty przez firmę budowlaną z Łodzi do wykonania zabezpieczenia siatką ściany kamienicy. Dzień jak co dzień - praca na wysokości z użyciem profesjonalnego sprzętu podnośnikowego. Tym razem Łódź ul. Kopcińskiego, teren szpitala  - problem z luźnym tynkiem, niebezpiecznym dla ludzi i zaparkowanych pojazdów. Liczne "ogniska" luźnego tynku na ścianie sąsiadującej, wysokiej kamienicy w centrum miasta. Jedyne słuszne rozwiązanie to użycie podnośnika koszowego o parametrach pozwalających na komfortową i bezpieczna pracę dwóch osób z pełnym osprzętem w koszu. Dla ułatwienia pracy, gniazdo 230 V znajdujące się w koszu zostało zasilone napięciem podanym z dołu podnośnika. Z wszystkich podręcznych urządzeń elektrycznych posiadanych w koszu przez pracowników można było korzystać w sposób łatwy i bezpieczny, bez uciążliwej plątaniny kabli i zamieszania. Podnośnik o dobrych parametrach, dużej wysokości podnoszenia i dużym wysięgu bocznym zapewnia szybką pracę bez konieczności ciągłego przestawiania urządzenia. Z jednej pozycji ustawienia podnośnika istnieje możliwość podania kosza w na duży obszar naprawianej ściany. Skrętny kosz zapewnia komfortową pracę z pełnej szerokości dużej stabilnej platformy. Pracownicy firmy budowlanej z Łodzi, sprawnie i szybko uporali się z problemem, zakładając siatki ochronne na całą powierzchnię ściany. Doświadczeni pracownicy, doskonale wiedzący jak przeprowadzić tego typu prace, pewny i doświadczony operator podnośnika szybko  i pewnie reagujący na wskazania pracowników w koszu  znajdujących się na dużej wysokości. Sukces operacji to pełna współpraca, zgrana ekipa i doskonały sprzęt do pracy na znacznych wysokościach.

Wynajmujemy zwyżki o różnych parametrach roboczych, podnośniki koszowe do prac na wysokości. Wykonujemy prace w Łodzi, Pabianicach i całym województwie łódzkim. Świadczymy również usługi ogólnobudowlane ze swoją kadrą wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do kontaktu.


<< POWRÓT

Aktualności

Poczytaj więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda