NOWOŚĆ!!! Podnośnik koszowy Palfinger  300 kg udźwigu.

NOWOŚĆ!!! Podnośnik koszowy Palfinger 300 kg udźwigu.

Od marca 2022 mamy w ofercie nowy podnośnik koszowy firmy Palfinger o wysokości roboczej 22m i udźwigu kosza 300 kg. Posiadamy jako pierwsi w Polsce podnośnik koszowy o udźwigu kosza 300 kg i gabarytach, oraz parametrach jezdnych podnośnika na samochodzie dostawczym. Łączy on masę auta dostawczego 3,5 t z udźwigiem jaki do tej pory oferowały tylko podnośniki koszowe zamontowane na podwoziach ciężarowych. Wąskie i niskie bramy kamienic, ciasne podwórka niedostępne dla samochodów ciężarowych i potrzeba dostarczenia na górę ludzi wraz z ciężkim materiałem do naprawy elewacji czy murowania kominów. Teraz już nie stanowi to problemu. Nasz nowy podnośnik koszowy zapewni bezpieczny transport na górę pracowników wraz z zaprawą czy tynkiem. 300 kg udźwigu kosza to standardowo 3 osoby z narzędziami podręcznymi lub dwóch pracowników ze znacznym ładunkiem nawet do 100 kg. Do świetnego udźwigu należy dodać również znaczny wysięg boczny podnośnika, jest to katalogowo 16,9 m.

Podnośnik Palfinger P 220 BK sprawdzi się świetnie na wszelkiego typu zleceniach gdzie wymagany jest duży udźwig kosza: wszelkie roboty budowlane, montaże klimatyzatorów, wentylacji, reklam świetlnych, paneli słonecznych. Małe gabaryty zapewnią dużą mobilność i zwrotność przy zachowaniu bardzo dobrych parametrów roboczych. 


<< POWRÓT

Aktualności

Poczytaj więcej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda