Sukcesy sportowe

Kolejne medalowe sukcesy sponsorowanych przez SawBud pabianickich sportowców.

W dniach 18-24.10.2021 odbywały się w Pabianicach w hali MOSIR Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym. SawBud był jednym z oficjalnych sponsorów imprezy. Międzynarodowa obsada zawodów, zasięg ogólnoświatowy, czołowi siłacze z całego świata. Hovhannes Yazichyan, dyrektor sportowy mistrzostw, świetny organizator i jednocześnie światowa czołówka trójboju siłowego na świecie, tradycyjnie spisał się świetnie zarówno na polu organizacyjnym jak również sportowym. Hovhannes zajął w swojej kategorii wagowej drugie miejsce, wywalczył srebrny medal i tytuł wicemistrza świata - GRATULUJEMY !!!

Kolejny sponsorowany przez SawBud zawodnik Michał Dybka, świetny młody zapaśnik PTC na rozgrywanych w Piotrkowie zawodach Pucharu Polski Młodzieżowców, odbywających się w obsadzie międzynarodowej  wywalczył złoty medal w kategorii 97 kg. Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów sportowych.