HOME / Usługi / HDS

Usługi hds, dźwig hds

Łódź, Pabianice, woj. łódzkie

Posiadamy w ofercie samochód IVECO 3,5 t wyposażony w dźwig hds. Oferujemy transport wszelkiego typu materiałów stałych typu: palety z ładunkiem, części maszyn, urządzenia i inne. Oferujemy załadunek, transport do punktu odbioru oraz rozładunek. Posiadamy doświadczonych kierowców-operatorów, gwarantujemy bezpieczny i profesjonalny przebieg całej operacji. W przypadku większych transportów, cięższych niż dopuszczalne 3,5 t (dla naszego hds) - mas całkowitych transportowanych materiałów - oferujemy usługi transportowe samochodem ciężarowym.

Dźwig hds posiada maksymalną wysokość podnoszenia do 9 m. Jest w stanie przenieść ładunki nawet do 2 t. Parametry pracy: wielkość ciężaru możliwego do podniesienia uzależnione jest od odległości na jakiej działa ramię dźwigu hds - im dłuższy wysięg tym mniejszy ciężar.

Hds można również wykorzystywać jako typowy dźwig służący do przenoszenia i podnoszenia przedmiotów. Dźwig hds można wynająć przy budowie i remontach domów jednorodzinnych, przenosząc palety z materiałami, montując barierki balkonowe, klimatyzatory i wentylatory. Hds o małych gabarytach świetnie nadaje się do wszelkich prac gdzie wymagane jest podnoszenie ładunków na znaczną wysokość. Hds to doskonała alternatywa dla drogich usług dźwigowych.

Usługi HDS oraz transport HDS, oferujemy następujące usługi:

W przypadku Państwa zainteresowania ofertą, chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy. Prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Wynajem hds prowadzimy w Łodzi, Pabianicach i całym regionie łódzkim. Transport hds z załadunkiem i rozładunkiem możliwy do realizacji w dowolny rejon Polski.

Usługi HDS

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda