HOME / Usługi / koparki

Wynajem koparki i minikoparki Pabianice, Łódź

Koparka Pabianice, Usługi koparką Łódź

Posiadamy w ofercie koparki Caterpillar CAT 432F2, oraz minikoparki Kubota KX-019. Wynajem koparki realizujemy na obszarze województwa łódzkiego, głównie Łódź i miasta ościenne: Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Zduńska Wola, Łask i inne.

Posiadany sprzęt to profesjonalne maszyny budowlane - sprawdzające się w różnorodnym terenie przy szerokim zakresie prac. Nasze urządzenia to maszyny nowe, wyposażone w nowoczesne rozwiązania zapewniające precyzyjne wykonanie powierzonych zadań. Koparko-ładowarkę oprócz typowych prac budowlanych: kopanie, spychanie, ładowanie, wynajmujemy również do prac rozbiórkowych oraz drobnych wyburzeń. Koparka posiada na wyposażeniu również profesjonalny młot hydrauliczny wyjątkowo skuteczny do usuwania starych wylewek betonowych, kruszenia fragmentów muru czy kamienia.

Oczywiście do prac ziemnych gdzie pracuje nasza koparka możemy również wykorzystać wywrotkę, zapewniając transport piachu, ziemi, gruzu w tym również odbiór gruzu powstałego po kuciu czy wyburzeniach. Transport ziemi, czarnoziemu, piasku płukanego, sianego, kruszywa realizujemy naszymi wywrotkami samowyładowczymi trzy i czteroosiowymi 18t i 24t.

Po za wynajmem maszyn budowlanych prowadzimy również własną działalność o charakterze ogólnobudowlanym. Wykonujemy zlecenia dla firm i osób prywatnych, m.in budujemy parkingi, wykonujemy podbudowy pod drogi i place parkingi, utwardzenia dróg. Wykonujemy zlecenia polegające na przygotowaniu terenów pod budowy, przywozy, przewozy i wywozy ziemi, piasku, gruzu. Prowadzimy prace rozbiórkowe z wywozem gruzu. Koparki wyposażone są w młoty hydrauliczne, prace możemy prowadzić na kilka maszyn jednocześnie.

Usługi minikoparką

W miejscach o utrudnionym dostępie, gdzie nie zawsze może wjechać ciężki sprzęt proponujemy wynajem minikoparki. Parametry pracy minikoparki zapewniają dużą efektywność prac ziemnych przy zachowaniu minimalnej ingerencji w otoczenie. Minikoparka to wyjątkowo mobilny, zwrotny sprzęt, niezastąpiony przy płytkich wykopach instalacyjnych w miejscach trudno dostępnych lub w miejscach istniejącej zabudowy.

Wynajem koparek oraz minikoparek realizujemy m.in dla poniższych prac: 

W przypadku pytań czy chęci wynajęcia sprzętu: koparki, minikoparki prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Dane teleadresowe znajdują się w stopce strony oraz w zakładce kontakt.

koparki

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda