o-firmie

SAW BUD 

Od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia firma nasza świadczy usługi termomodernizacyjne oraz ogólnobudowlane na terenie województwa łódzkiego. Łódź, Pabianice, Zduńska Wola to rejony w których wykonaliśmy najwięcej realizacji. Tysiące metrów nowych ocieplonych elewacji, dziesiątki prac budowlanych, wielu zadowolonych klientów to nasze najlepsze referencje.

Firma współpracuje z administracjami, wspólnotami mieszkańców, zarządcami budynków wykonując wszelkie prace przy remontach, pracach ogólnobudowlanych i termomodernizacjach budynków. Wykonujemy remonty i termomodernizacje szkół, przedszkoli, urzędów - wszelkich budynków użyteczności publicznej. Tynkujemy, gipsujemy, malujemy, odnawiamy, czyścimy i naprawiamy elewacje, zakładamy orynnowania i obróbki blacharskie, wykonujemy podjazdy, parkingi, przygotowujemy tereny pod budowę, niwelujemy, wywozimy gruz, wycinamy gałęzie i drzewa. Słowem w zakresie prac budowlanych i porządkowych jesteśmy w stanie wykonać niemal każde zlecenie.

Prowadzimy również wynajem podnośników koszowych oraz innych maszyn budowlanych: wynajem koparko-ładowarki, minikoparki, wywrotki oraz samochodu HDS. Podnośnik koszowy wynajmujemy wraz z operatorem w Łodzi, Pabianicach i całym rejonie województwa łódzkiego. Posiadamy podnośniki koszowe o zróżnicowanych parametrach pracy. Podnośniki nowoczesne, niezawodne, nie dymią nie brudzą są ciche i bezpieczne. Wszystkie zwyżki to nowe urządzenia z lat 2019-2020.

Budujemy również domy jednorodzinne !! Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Budujemy wg. dostarczonego projektu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi mając zawsze na względzie zadowolenie i pełną satysfakcję zlecającego. Nasze doświadczenie i zaangażowanie gwarantuje udaną i satysfakcjonującą współpracę.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda