podnosnik-koszowy

Wynajem podnośnika koszowego

Łódź, Pabianice, województwo łódzkie

Podnośnik koszowy to niezastąpione urządzenie do wszelkich prac wykonywanych na wysokości. Niejednokrotnie ustawienie rusztowania jest niemożliwe lub nieopłacalne, drabina zbyt krótka i niebezpieczna a pracę choćby tą najprostszą i zajmującą niewiele czasu trzeba wykonać. Nasze podnośniki wynajmujemy wraz z operatorem, wynajmujemy je do wykonania każdej pracy na wysokości zarówno tej drobnej zajmującej niewiele czasu jak również pracy wymagającej wielogodzinnej czy kilkudniowej usługi. Posiadamy nowoczesny sprzęt podnośnikowy, nasze zwyżki są niezawodne, zapewniają czystą, cichą i precyzyjną pracę. Parametry robocze podnośników koszowych oferowanych do wynajmu  zapewniają skuteczną pracę od poziomów poniżej linii gruntu do wysokości 30 m. Wycinka drzew z podnośnika koszowego, przycinanie konarów, cięcie pielęgnacyjne w koronie drzew, prace budowlane, film, reklama - wszystkie te prace i wiele innych wykonywanych na wysokości dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu stają się bezpieczne a ich wykonanie jest prostsze i szybsze.

Nasze podnośniki koszowe pozwalają na prace od 3 m poniżej poziomu gruntu do wysokości 30 m. Posiadamy w ofercie jedynie nowoczesne urządzenia, wyprodukowane w latach 2019-2022.

Podnośnik Palfinger 22 m, najnowszej (2022) generacji podnośnik renomowanej niemieckiej firmy, łączy kompaktowe rozmiary z doskonałymi parametrami pracy. Podnośnik na samochodzie dostawczym Mercedes Sprinter 3,5 t,  wysięg boczny do 16,9 m, oraz rewelacyjne 300 kg udźwigu kosza. Już nie ma potrzeby wynajmowania dużego, drogiego podnośnika na samochodzie ciężarowym. W koszu tego urządzenia mogą pracować nawet 3 osoby, mozna wwozić duże ciężary: elementy konstrukcyjne, wiele rolek papy, cięższe reklamy czy urządzenia klimatyzacji.

Podnośniki Versalift 24 m, są idealne do prac w silnie zurbanizowanym terenie, maja wyjątkowo małą wysokość przejazdową (po całkowitym złożeniu), zaledwie 2,4 m. Bez większych problemów wjeżdżają w wąskie i niskie bramy kamienic zachowując jednocześnie doskonałe parametry wysokościowe - 24 m to przy tej wielkości podnośnika to ewenement. Urządzenia posiadają ramię łamane teleskopowe, boczny wysięg do 12,5 m.

Podnośnik koszowy Ruthmann 300.3 to z kolei zwyżka zapewniająca wysokość roboczą na poziomie 30 m, duże wysięgi boczne do 21 m przy zachowaniu dużej sztywności i znacznego udźwigu w koszu. 

Analizując stosunek parametrów podnośnika do kosztów jego wynajmu może niejednokrotnie okazać się że droższy w cenie wynajmu podnośnik, dzięki swym parametrom, wykona zadanie w krótszym czasie  oszczędzając czas (brak konieczności przestawiania maszyny) i pieniądze wynajmującego.

Podnośnikami koszowymi wykonujemy prace na wysokości, oferując wynajem do różnorodnych zadań:

  • mycie okien, dachów i elewacji na wysokości,
  • wycinanie drzew, usuwanie wiatrołomów
  • prace elektryczne
  • malowanie i naprawa ścian,  montaż siatki zabezpieczającej
  • prace dekarsko-blacharskie,
  • montaż i wymiana oświetlenia lub reklam, anten satelitarnych i klimatyzacji
  • pielęgnacja zieleni, usuwanie gałęzi, śniegu czy sopli z dachu
  • wszelkie inne prace na wysokości

Firmy opiekujące się utrzymaniem zieleni miejskiej, firmy reklamowe, porządkowe, oferujące montaże klimatyzacji, wentylacji paneli fotowoltaicznych, firmy elektryczne i energetyczne - wszystkie one i nie tylko to nasi partnerzy w pracy podnośnikami koszowymi na wysokości. Współpracujemy na co dzień z firmami zajmującymi się wycinką drzew, cięciem pielęgnacyjnym drzew, firmami budowlanymi i usługowymi z całego regionu łódzkiego. Wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba wykonania prac na wysokości służymy swoją pomocą.

Od lat współpracujemy z zarządcami i administratorami budynków, wspólnotami mieszkańców, spółdzielniami - wykonujemy również usługi ogólnobudowlane, remontowe, termomodernizacyjne. Posiadamy sprzęt budowlany i kadrę doświadczonych pracowników, w okresie długoletniej działalności na rynku budowlanym wykonaliśmy wiele tysięcy metrów kwadratowych dociepleń budynków użyteczności publicznej.

Więcej informacji na temat podnośników koszowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda