uslugi/podnosnik-koszowy

Wynajem podnośnika koszowego

Łódź, Pabianice, województwo łódzkie

Podnośnik koszowy to niezastapione urządzenie do wszelkich prac wykonywanych na wysokości. Niejednokrotnie ustawienie rusztowania jest niemożliwe lub nieopłacalne, drabina zbyt krótka i niebezpieczna a pracę choćby tą najprostszą i zajmującą niewiele czasu trzeba wykonać. Nasze podnośniki wynajmujemy wraz z operatorem, wynajmujemy je do wykonania każdej pracy na wysokości zarówno tej drobnej zajmującej niewiele czasu jak również pracy wymagającej wielogodzinnej czy kilkudniowej usługi. Posiadamy nowoczesny sprzęt podnośnikowy, nasze zwyzki są niezawodne, zapewniają czystą, cichą i precyzyjną pracę. Parametry robocze podnośników koszowych oferowanych do wynajmu  zapewniają skuteczną pracę od poziomów poniżej lini gruntu do wysokości 30 m.

Podnośniki Versalift 24 m, są idealne do prac w silnie zurbanizowanym terenie, maja wyjątkowo małą wysokość przejazdową (po całkowitym złożeniu), zaledwie 2,4 m. Bez większych problemów wjeżdżają w wąskie i niskie bramy kamienic zachowując jednocześnie doskonałe parametry wysokościowe - 24 m to przy tej wielkości podnośnika to ewenement. 

Podnośnik koszowy Ruthmann 300.3 to z kolei zwyżka zapewniająca wysokość roboczą na poziomie 30 m, duże wysięgi boczne przy zachowaniu dużej sztywności i znacznego udźwigu w koszu. 

Analizując stosunek parametrów podnośnika do kosztów jego wynajmu może niejednokrotnie okazać się że droższy w cenie wynajmu podnośnik, dzięki swym parametrom, wykona zadanie w krótszym czasie  oszczędzając czas (brak konieczności przestawiania maszyny) i pieniądze wynajmującego.

Podnośnikami koszowymi wykonujemy prace na wysokości, oferując wynajem do różnorodnych zadań:

  • mycie okien, dachów i elewacji na wysokości,
  • wycinanie drzew, usuwanie wiatrołomów
  • prace elektryczne
  • malowanie i naprawa ścian,
  • prace dekarsko-blacharskie,
  • montaż i wymiana oświetlenia lub reklam, anten satelitarnych i klimatyzacji
  • pielęgnacja zieleni, usuwanie gałęzi, śniegu czy sopli z dachu
  • wszelkie inne prace na wysokości

Cena wynajmu podnośników koszowych jest uzależniona od okresu wynajmu, stałości współpracy oraz od parametrów roboczych urządzenia. Aktualna cena za godzinę pracy zwyżki 24 m  to koszt 90-100 zł netto (cena uzależniona od długości najmu), wynajem podnosnika 30 m to koszt 130 zł netto za godzinę pracy. Dodatkowo za dojazd podnośnika poza obszar Pabianic pobierana jest kwota równa jednej godzinie pracy podnośnika (podobnie jak u konkurencji w Łodzi).

Firmy oferujące wycinkę drzew, utrzymanie zieleni miejskiej, firmy budowlane, reklamowe, porządkowe, oferujące montaże klimatyzacji, wentylacji paneli fotowoltaicznych, firmy elektryczne i energetyczne - wszystkie one i nie tylko to nasi partnerzy w pracy podnośnikami koszowymi na wysokości.

Od lat współpracujemy z zarządcami i administratorami budynków, wspólnotami mieszkańców, spółdzielniami - wykonujemy również usługi ogólnobudowlane, remontowe, termomodernizacyjne. Posiadamy sprzęt budowlany i kadrę doświadczonych pracowników, w okresie długoletniej działalności na rynku budowlanym wykonaliśmy wiele tysięcy metrów kwadratowych dociepleń budynków użyteczności publicznej.

Więcej informacji na temat podnośników koszowych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda