uslugi/transport-materialow-budowlanych

Transport ziemi wywrotkami, piasku, kruszywa Pabianice

Łódź, Pabianice, woj. łódzkie

Oferujemy transport z załadunkiem piasku, ziemi, transport kruszywa w Pabianicach, Łodzi i okręgu łódzkim.  Oferujemy połączone kompleksowe usługi koparko-ładowarką oraz wywrotkami samowyładowczymi 18, 24 t -  usługi -  wywozu humusu, ziemi z wykopów, gruzu, prace rozbiórkowe z zabraniem gruzu, drobne wyburzenia z odbiorem gruzu. 

Piasek, kruszywo czy ziemię dostarczamy bezpośrednio do odbiorcy wykorzystując własne zaplecze sprzętowe, posiadamy koparko-ładowarki oraz wywrotki transportujące materiały sypkie.

Oferując transport materiałów sypkich: piachu, ziemi z wykopów, kruszywa czy gruzu współpracujemy również z duzymi firmami prowadzącymi budowy w województwie łódzkim. 

Transport materiałów sypkich wywrotką: czarnoziem, ziemia przesiewana, ziemia z wykopów, piasek, żwir, kruszywo, gruz

W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dane znajdą Państwo w stopce naszej strony internetowej. Pracujemy nie tylko na terenie Łodzi czy Pabianic, ale również innych miejscowości w woj. łódzkim.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda