HOME / Usługi / wycinka drzew
wycinka-drzew

Wycinka drzew z podnośnika, obcinanie gałęzi z podnośnika koszowego 

Łódź, Pabianice, Łask - woj. łódzkie

Firma nasza oferuje Państwu wynajem podnośnika koszowego do prac związanych z wycinką drzew, usuwaniem gałęzi, przycinaniem i kształtowaniem koron drzew. Sekcyjna wycinka drzew z podnośnika koszowego oferowana jest w Łodzi oraz na terenie całego województwa łódzkiego. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami zajmującymi się wycinkami drzew, kształtowaniem i pielęgnacją drzew, krzewów i zieleni miejskiej. Wynajmujemy podnośniki do prac przy oczyszczaniu terenów pod budowy, usuwanie drzew, krzewów i innych prac na wysokości. Posiadamy również ciężki sprzęt budowlany do niwelacji i oczyszczania terenu pod przyszłe budowy.

Zajmujemy się wycinką drzew, krzewów i gałęzi z podnośnika koszowego

Nasze usługi związane z usuwaniem drzew i gałęzi obejmują m.in: 

Prace związane z wycinką i pielęgnacją drzew i krzewów – dzwoń lub wyślij email. Dane kontaktowe znajdują się w stopce naszej strony internetowej. Pracujemy nie tylko na terenie Łodzi czy Pabianic, ale również innych miejscowości w województwie łódzkim.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda