wywrotki-transport

Transport wywrotkami ziemi, piasku, kruszywa Pabianice Łódź

Łódź, Pabianice, woj. łódzkie

Sawbud posiada w ofercie wynajmu wywrotki 3 i 4-o osiowe, nowoczesne o dużej ładowności i mobilności. Nasz sprzęt sprawdzi się na każdej budowie, przy transporcie wszelkiego rodzaju materiałów sypkich:  ziemi z wykopów,  kruszywa, piasku, gruzu itp. Wynajem wywrotek dla firm i osób prywatnych w regionie łódzkim

Oferujemy transport z załadunkiem piasku, ziemi, transport kruszywa w Pabianicach, Łodzi i okręgu łódzkim.  Oferujemy również połączone kompleksowe usługi koparko-ładowarką oraz wywrotkami samowyładowczymi 18, 24 t -  usługi -  wywozu humusu, ziemi z wykopów, gruzu, prace rozbiórkowe z zabraniem gruzu, wyburzenia młotem hydraulicznym, drobne wyburzenia z odbiorem gruzu. 

Piasek, kruszywo czy ziemię dostarczamy bezpośrednio do odbiorcy wykorzystując własne zaplecze sprzętowe, posiadamy koparko-ładowarki oraz wywrotki transportujące materiały sypkie.

Oferując transport materiałów sypkich: piachu, ziemi z wykopów, kruszywa czy gruzu współpracujemy również z dużymi firmami prowadzącymi budowy w województwie łódzkim. 

Transport materiałów sypkich wywrotką: czarnoziem, ziemia przesiewana, ziemia z wykopów, piasek, żwir, kruszywo, gruz

W przypadku zainteresowania naszymi usługami zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dane znajdą Państwo w stopce naszej strony internetowej. Pracujemy nie tylko na terenie Łodzi czy Pabianic, ale również innych miejscowości w woj. łódzkim.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

zgoda